VEĽKÝ FESTIVAL ROTAX
TENTO VÍKEND V DOMOVE ŠAMPIÓNOV!

Očakávané podujatie pre najmladších pretekárov Rotax sa uskutoční tento týždeň od 27. do 29. októbra 2023 a sľubuje nezabudnuteľný pretekársky víkend na trati „Home of Champions“ v belgickom Genku.

Na programe RMC Grand Festivalu 2023 sú dve kategórie Rotax:

Rotax 125 Micro MAX 8 až 11 rokov (2012 – 2015)
Rotax 125 Mini MAX 10 až 13 rokov (2010 – 2013).
Karting Genk so svojím rýchlym a náročným usporiadaním trate bude slúžiť ako dokonalá scéna pre rozvoj týchto mladých pretekárov a poskytne nezabudnuteľný zážitok pre účastníkov aj divákov.
Okrem skvelej príležitosti pretekať s deťmi z celého sveta získajú oprávnení víťazi tried Micro a Mini MAX na Veľkom festivale vstupenku na Veľké finále RMC 2023, ktoré sa uskutoční od 2. do 9. decembra na Bahrain International Karting Circuit.

Veľký festival RMC je známy tým, že prezentuje výnimočné talenty nádejných jazdcov Rotax v kategóriách Micro MAX a Mini MAX. Pre týchto nádejných mladých pretekárov je to vynikajúca príležitosť získať ďalšie skúsenosti na medzinárodne uznávanom podujatí.

Preteky môžete sledovať naživo na tomto odkaze a naladiť si celý pretekársky víkend prostredníctvom služby LIVESTREAM.

Viac informácií nájdete na našej webovej stránke https://www.rotax-kart.com/grand-festival.

Vysoko konkurenčný seriál RMCET je známy ako hlavný seriál pretekov Rotax v súčasnom medzinárodnom motokárovom kalendári. Šampionát sa v posledných rokoch neustále rozrastá a poskytuje globálnej sieti Rotax silnú úroveň súťaže, úzko prepojené preteky a očakávanú profesionálnu organizáciu. Hodnotné ceny presahujú rámec titulov v európskych triedach, najmä vo forme vstupeniek na Veľké finále RMC a ďalších stimulov vrátane štartovného na medzinárodných pretekoch, trofejí a produktov Rotax.