VÝROBCA
BRP ROTAX

BRP ROTAX: 90 ROKOV SKÚSENOSTÍ – NAŠA SILA

Dlhšie ako 90 rokov v odbore a stále sme silní! Motory Rotax® sú srdcom a dušou nespočetného množstva produktov. Výrobný závod spoločnosti BRP v Rakúsku dohliada na celosvetový vývoj a výrobu motorov Rotax.

Spoločnosť BRP vyvinula viac ako 350 rôznych modelov motorov na rekreačné účely a vyrobila viac ako 7 miliónov kusov motorov.

Motory Rotax nájdete v snežných skútroch Ski-Doo® a Lynx®, na plavidlách Sea-Doo®, v štvorkolkách, buginách a roadsteroch Can-Am®, ako aj v motocykloch, motokárach a tiež v ľahkých a ultra ľahkých lietadlách.

Naša globálna pracovná sila sa skladá z viac ako 7 100 zamestnancov: viac ako 1100 z nich je zamestnaných priamo v centrále spoločnosti v Gunskirchene. A viac ako 200 z týchto zamestnancov sa venuje výskumu a vývoju.

Čo robí BRP svetovým lídrom, ktorým je dnes? Všetko je to o vášni k vlastnej práci a inováciám – od výroby až po top manažment. Tieto hodnoty riadia naše podnikanie a sú jedným z hlavných faktorov nášho celosvetového úspechu. Vysoko kvalitné produkty sú vytvárané pre početné aplikácie. Riešenie na mieru, od prvého konceptu až po hotový produkt. Pokiaľ ide o poskytovanie najvyššej kvality, sme nekompromisní.

PREHLIADKA VÝROBNÉHO ZÁVODU

VITAJTE VO SVETE ROTAXU …

Vydajte sa na prehliadku BRP-Rotax v Gunskirchene. Najmodernejšie technologické vybavenie je základom spoločnosti BRP-Rotax, ktorá riadi vývoj technológií šetrných k životnému prostrediu s vyššou energetickou účinnosťou a nižšími emisiami. Naša jedinečná výhoda: Oblasti predvývoja, vývoja, dizajnu, priemyselného inžinierstva, obrábania, konštrukcie prototypov a sériovej výroby s pridruženým vývojom, výrobou a testovacími technológiami sú zlúčené do jedného miesta. To zaisťuje proces industrializácie od vytvárania nápadov cez výrobu prototypov až po motor pripravený na výrobu z jediného zdroja.

Autor videa: X production